AKP’de ‘gençlik’ isyanı: Yöneticilere ateş püskürerek istifa etti | KURUMSALHABER.COM.TR

AKP’nin Kırıkhan İlçe Gençlik Kolları Başkanı Batuhan Can Soylar, partisindeki görevinden istifa ederken ilçe belediyesi ve ilçe teşkilatına ağır …

AKP’de ‘gençlik’ isyanı: Yöneticilere ateş püskürerek istifa etti  | KURUMSALHABER.COM.TR
REKLAM ALANI
17.10.2022
37
A+
A-
Google News

AKP’nin Kırıkhan İlçe Gençlik Kolları Başkanı Batuhan Can Soylar, partisindeki görevinden istifa ederken ilçe belediyesi ve ilçe teşkilatına ağır eleştiriler yöneltti.

Soylar, partinin vizyonlarının seçim öncesi mevcut teşkilat yapısı ile sürdürülemeyeceğini belirtti. 

Soylar’ın açıklaması şöyle: 

“İSTİFAM İLE İLGİLİ AÇIKLAMA..

Bu açıklamayı yapma gereksinimi duyuyorum.Çünkü hakkımda söylenen anlamsız istifa sözleri ve Görevden alındı gibi konuşulan cümlelere karşı düşüncemi ifade etmek istedim.

1-Belediye Başkanı Ayhan Yavuz’un Gençlere sahip çıkmayıp hiçbir şekilde destek vermemesi, umursamaması,soğuk tavırları,önemsememesi

3-Milletvekilimiz Sayın Hüseyin Yayman İle Genel merkezin tenzipleri ile atanmış bir gençlik kolları başkanını Belediye, İlçe Başkanı ve birkaç takım yönetim kurulu üyelerinin istediği kişi olmadığından dolayı beni hiçbir şekilde kabullenmediler önemsemediler hor gördüler açık vermemi fırsat kolladılar ve başardılar.

4-Dünyanın Kaderini Değiştirecek 2023 seçimlerinin vizyonlarımızın Bu ilçe teşkilatı ile sağlıklı sürdürülmecegini kanaatindeyim….

5-İstifamın ve şu anki durumun İş Adamı Serdar Özyürt bey ile ilgili hiçbir alakası yoktur. Ben Siyasi Bir Partinin Gençlik Kollarını temsil etmekteyim. Partimize Gelen Her kim olursa olsun ilgi ve alaka ve siyasetimizi yapmak ile yükümlüyüz.”

Editörün notu: İlgili açıklama olduğu gibi aktarılmıştır, imla ve anlam bozuklukları açıklama sahibine aittir.

REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.