Ayhan Gider ; ” Erdoğan’ın Liderliğinde Nice 22 Yıllara Ulaşmak Umuduyla, Esenlikler Diliyorum.”

Ayhan Gider ; ” Erdoğan’ın Liderliğinde Nice 22 Yıllara Ulaşmak Umuduyla, Esenlikler Diliyorum.”
REKLAM ALANI
14.08.2023
29
A+
A-
Google News

[ad_1]

Ayhan Gider ; ” Erdoğan’ın Liderliğinde Nice 22 Yıllara Ulaşmak Umuduyla, Esenlikler Diliyorum.”

BİROL GÜNGÖRDÜ / BHA – ÇANAKKALE

AK Parti Çanakkale Milletvekili Ayhan Gider, AK Parti’nin kuruluşunun 22 yıuldönümü dolayısıyla bir açıklamada bulundu.

Gider mesajında şunları söyledi ;

“Türk Siyasi Tarihi’nde çok partili dönemin 21. yılını, milletin desteğiyle Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN liderliğinde kurulan ve ülkemize kesintisiz 20 yıldır hizmet veren Milletin Partisi AK Parti’mizin 22. yıldönümü vesilesiyle tüm dava arkadaşlarımı kutluyorum.

Demokrasinin en güzel örneği olan AK Parti’nin her koşul altında, tüm vesayet, darbe ve güç odaklarına rağmen millete hizmet etme arzusu, birçok kez sekteye uğratılmak istenmiştir. Zaman zaman, milletin desteği, güveni millet iradesi görmezden gelinerek hiçe sayılmış, mahkeme kapılarında, uluslararası destekli operasyonlarla ve darbe girişimleriyle Cumhurbaşkanlığımızın liderliğindeki AK Parti çatısı altında ki bu kutlu hareket engellenmek istenmiştir.  Asıl engellenmek istenen, Partimiz değil, Anadolu’nun, coğrafyamızın, ülkemiz ve milletimizin yeniden ayağa kalkma hamlesinin bertaraf edilmesiydi.

 

Güçlü bir lider ve dirayetli bir milletin bir araya gelmesiyle, 22 yılda millet ve demokrasi düşmanları defalarca hezimete uğramıştır.

Bunun en temel sebebi; AK Parti’nin her şeyden evvel, milletin vicdanında kurulmuş bir parti olmasından kaynaklanmaktadır.

Halkın desteğiyle, beraber yürüdüğümüz bu yolda; ‘doğru adam’ın liderliğiyle, necip milletimiz, AK Parti döneminde yapılan tüm yatırımların, savunma sanayi hamlelerinin ve sağlıktan, sanayi yatırımlarına kadar her adımın hak sahibidir. Sadece bölgesinde değil tüm dünyada söz ve karar sahibi olan bir Türkiye var artık.

Bugüne dek olduğu gibi; bugünden sonra da AK Parti, kuruluş ilkelerinden vazgeçmeyen, adaleti ve milletin onayını önceleyen düsturuyla, Recep Tayyip ERDOĞAN’ın liderliğinde iktidarını sürdürecektir.

Bu vesileyle; bugüne dek partimizin her kademesinde millete hizmet aşkıyla görev yapmış olan parti teşkilatlarımızı, kadın kollarımızı, gençlik kollarımızı, üyelerimizi kutluyor, Erdoğan’ın liderliğinde nice 22 yıllara ulaşmak umuduyla, esenlikler diliyorum.”

 

 

[ad_2]

REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.