CHP’li Yücel: Ülkenin çözümsüz sorunu yok ama çözmeye niyeti olan iktidar da yok | KURUMSALHABER.COM.TR

CHP İzmir İl Başkanlığı, 30 ilçede sürdürdüğü saha çalışmaları ve STK buluşmalarına devam ediyor. CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel’e il başkan …

CHP’li Yücel: Ülkenin çözümsüz sorunu yok ama çözmeye niyeti olan iktidar da yok  | KURUMSALHABER.COM.TR
REKLAM ALANI
06.10.2022
45
A+
A-
Google News

CHP İzmir İl Başkanlığı, 30 ilçede sürdürdüğü saha çalışmaları ve STK buluşmalarına devam ediyor. CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel’e il başkan yardımcıları Sadettin Coşkuner, Şener Akdemir, Saniye Bora Fıçı, Songül Gök ve İsfahan Naki’nin yanı sıra, CHP Karşıyaka İlçe Başkanı Serdar Koç, Karşıyaka Belediye Başkanı Cemil Tugay, İlçe yöneticileri ve meclis üyeleri de eşlik etti.

CHP heyeti, Bostanlı Esnaf, Sanayici ve İş Adamları Derneği, Karşıyaka Karadenizliler Derneği, Karşıyaka Müteahhitler ve İş Adamları Derneği, Şehit Polis Aileleri Yardımlaşma Derneği, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Karşıyaka Şubesi, Karşıyaka Sanayici ve İş Adamları Derneği, Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği Karşıyaka Şubesi ve Geleceğim Ol Derneğini ziyaret ederken, Karşıyaka Sancar Maruflu STK Merkezi’nde faaliyet gösteren 40 ayrı derneğin başkan ve temsilcileriyle de bir araya geldi.

“AKP’NİN BİZE SAHA MESAJI VERMESİ BİRAZ KOMİK”

“Kendilerine, millet tarafından emanet edilen makamlarının yine millet tarafından ellerinden alınacağını anlayan AKP’liler gibi, seçim yaklaştı diye değil, halkımızın dertlerine derman olmak ve umut bağladıkları millet iktidarında yapacaklarımızı anlatmak için iki yıldır aralıksız sahadayız” diyen Yücel, “Bunu takip edemeyen AKP’lilerin bize saha mesajı vermesi biraz komik oluyor. Bugün Karşıyaka’nın Sivil Toplum Kuruluşlarına ziyaretlerde bulunarak, başkan ve yönetimleri ile bir araya geldik. Tüm ziyaretlerimizde memleketin hali, vatandaşımızın geleceği ve beklentileri konuşuldu. BESİAD ve KASİAD gibi İş İnsanlarımızın kurduğu derneklerden hemşehri derneklerimize, Şehit ve Gazi Derneklerimizden Emekli Astsubaylar ve Müteahhitler Derneğine kadar çok önemli faaliyetler gösteren ve sorunlarının çözülmesini bekleyen çok sayıda dernek yönetimiyle ile buluştuk. Karşıyaka Sancar Maruflu Sivil Toplum Yerleşkesinde çalışmalarını sürdüren, 40 derneğin başkan ve temsilcileriyle toplandık. Bir araya geldiğimiz her derneğimizin kendi faaliyet alanında sorunları ve sıkıntıları var” ifadelerili kullandı.

“AKP AYRIM YAPIYOR”

“PROVOKE ETME GİRİŞİMLERİNE KULAK ASMIYORUZ”

CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, Türkiye’de bugün yaşanan tüm sorunların çözümlerinin olduğunu, fakat bu sorunları yaratan ve aynı yanlışlarda ısrar edenlerden, bu sorunlara çözüm beklemenin hayalperestlik olacağını belirterek “Toplumun tüm kesimlerinin yaşadığı sıkıntıların çözümü var ama günümüzde bu sorunları çözmeye niyeti olan, bu sorunlarla ilgili bir planı veya önerisi olan bir iktidara sahip değiliz. Biz, her gittiğimiz yerde çözümlerimizi açıklıyor, vatandaşımıza iktidara ne kadar hazır olduğumuzu gösteriyoruz. Bu çözüm önerileri ve kararlığımızı gören vatandaşlarımız da, AKP ve Saray iktidarından kurtulacağımız seçim gününü iple çekiyor. O güne kadar, iktidarın gündemi değiştirme çabalarına, bizleri provoke etme girişimlerine kulak asmadan, sadece vatandaşımızın yanında olmaya, dertlerini dinlemeye ve derman olmaya devem edeceğiz” diye konuştu.

REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.