Eğirdir Belediyesi’nden Asfalt Çalışması

Eğirdir Belediyesi’nden Asfalt Çalışması
REKLAM ALANI
14.08.2023
31
A+
A-
Google News

[ad_1]

Eğirdir Belediyesi’nden Asfalt Çalışması

ISPARTA – BHA

Eğirdir Belediye Başkanı Veli Gök’ün talimatları ile Eğirdir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin çalışmaları sonucu, Köprübaşı Mevkii, Kızılçubuk Mahallesi ve Köprülü Sokak, Mücevre Nalıncı Sokak yolları toplamda yedi kilometrelik yol ilk defa asfalt ile buluştu.

Vatandaşlardan Başkan Veli Gök’e Teşekkür

Bölge halkı, vatandaşlar ve elma müstahsilleri yapımı tamamlanan yol ve sokaklar için Eğirdir Belediye Başkanı Veli Gök’e teşekkür ederek, “Allah razı olsun başkanımızdan, bizi tozdan, topraktan kurtardı. Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandılar.

“Yatırım ve Çalışmalarımız Devam Edecektir”

Çalışmaların devamının geleceğini belirten Başkan Veli Gök, “Vatandaşımızın hayat kalitesinin artırılabilmesi için bu tür yatırım ve çalışmalarımız devam edecektir. Bu yatırımların ilçemize kazandırılmasında desteklerinden dolayı başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayip Erdoğan’a, Isparta Valimiz Sayın Aydın Baruş’a, Eğirdir Kaymakamımız Adem Çelik’e, Isparta Milletvekillerimiz Mehmet Uğur Gözgöz ve Osman Zabun’a, Ak Parti İl Başkanı ve İl Genel Meclisi Başkanı Serkan Keskin’e teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

[ad_2]

REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.