Ereğli Halkı ile Beraber Profesyonel Lige Çıkacağımıza İnanıyorum

Ereğli Halkı ile Beraber Profesyonel Lige Çıkacağımıza İnanıyorum
REKLAM ALANI
14.08.2023
34
A+
A-
Google News

[ad_1]

Terzi: Ereğli Halkı ile Beraber Profesyonel Lige Çıkacağımıza İnanıyorum

TFF Bölgesel Amatör Lig’in (BAL) mücadele eden Ereğli Belediyespor’da Teknik Direktör Cahit Terzi, yeni sezon öncesi açıklamalarda bulundu.

“Yeni Sezon Ereğli Halkına Hayırlı Olsun”

10 günlük çalışmanın ardından kampa girecek olan Kdz.Ereğli Belediyespor yeni sezon hazırlıklarını sürdürürken, Teknik Direktör Cahit Terzi yaptığı açıklamada şu ifadeleri kaydetti:

“Yeni sezon Ereğli halkına hayırlı olsun. Hepimize hayırlı olsun. 21 senelik amatörlük serüveni var. 22 sene önce ben bu takımda profesyonel ligde antrenördüm. Benden bir sene sonra takım talihsiz bir şekilde amatör lige düştü. Bu 21 senelik Ereğli’nin beklentisini mutlaka profesyonel lige çıkarak kapatmak istiyoruz. Bu beklentiye güzel cevap verip, Ereğli halkı ile beraber bu sene inşallah profesyonel lige çıkaracağımıza inanıyorum. Şimdi kendi tesislerimizde 10 günlük bir çalışmamız var. Bu 10 günlük çalışmamız bir gün, tek antrenman,  bir gün ise çift antrenman şeklinde devam ediyor. Tesislerimiz güzel, kaldığımız yerde de futbolcular rahat edebiliyor. Malzeme konusunda da yöneticilerimize, Belediye Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz. Çok güzel malzemeler alındı. Çalışma ortamımız çok güzel. Yapılan transferler de takıma uyumlu transferlerdi. İnşallah takıma güzel katkı vererek mutlu sona ulaşacağımızı düşünüyorum.”

“İddialı Takım Olacağız”

Taraftarlardan takıma destek beklediklerini dile getiren Terzi, “Taraftarlarımız sabırlı olsun. İddialı takım olacağız. Maç 90 dakika. Bunu hiç unutmasınlar. 90 dakika boyunca taraftarlarımızın bizi destekleyeceğine inanıyorum. Ereğli halkı bilinçlidir. Hoş görülüdür, sabırlıdır. Bu sabrı ve bilinci, hoşgörüyü tribünlerde görmek istiyorum. Onlar oyuncuları ne kadar desteklerse, oyuncuları ne kadar motive ederlerse, bir takım o kadar başarılı olur. Bizim başarımızda onların çok büyük emekleri olacağına inanıyorum. Hep beraber, şehirle bütünleşerek güzel bir hikaye yazacağız. Buradan Ereğli halkını maçlara davet ediyorum. Maçlarımıza gelsinler. Bizi desteklesinler. Biz seyircimize heyecan veren takım izleteceğiz” dedi.

[ad_2]

REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.