Gazipaşa Derneği’nden Tayfun Demir’e Ziyaret

Gazipaşa Derneği’nden Tayfun Demir’e Ziyaret
REKLAM ALANI
14.08.2023
33
A+
A-
Google News

[ad_1]

Genel Maden İşçileri Sendikası’nı (GMİS) ziyaret eden Gazipaşa Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği yöneticileri Genel Teşkilatlandırma ve Eğitim Sekreteri Tayfun Demir ile görüştü.

featured

Gazipaşa Derneği’nden Tayfun Demir’e Ziyaret

14 Temmuz’da kurulan Gazipaşa Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Erhan Çınar, yöneticiler Kemal Yazıcı, Sercan Dikyoloğlu ve Murat Bıyıklı, GMİS Genel Teşkilatlandırma ve Eğitim Sekreteri Tayfun Demir’i ziyaret etti. Yeni kurulan derneklerini ve amaçlarını anlatmak adına Demir’i ziyaret ettiklerini ifade eden Çınar, “Gazipaşa caddesinde çoğunluğu esnaf olan üyelerimiz ile bir dernek kurduk. Bu dernek kentin en işlek noktası Gazipaşa Caddesi’nde yaşanılan sorunların çözümü, halkın ve esnafın beklentilerini karşılamak adına bir dayanışma derneği olarak kurulmuştur. Tayfun başkanımıza derneğimizi anlatmak için ziyaret etmek istedik. Sağ olsun bizleri kabul ederek dinledi. Kendisine şahsım ve derneğimiz adına teşekkür ediyorum” dedi.

Demir de dernek yöneticilerine ziyaret nedeniyle teşekkür ederek, “Şahsım ve sendikamız adına kendilerine başarılar diliyoruz. Bir dizi fikir alışverişinde bulunma fırsatı yakaladık” dedi.

Gazipaşa Derneği’nden Tayfun Demir’e Ziyaret

[ad_2]

REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.