Giresun için kolları sıvadık başlıyoruz

Giresun için kolları sıvadık başlıyoruz
REKLAM ALANI
07.01.2024
74
A+
A-
Google News

[ad_1]

Fuat Köse: Giresun için kolları sıvadık başlıyoruz

Gerçekleştirilen ön seçimde Giresun Belediye Başkan adayı seçilen Fuat Köse, birlik beraberlik mesajı verdiği açıklamasında “Gurur ve sevinçle belirtirim ki, Giresun Cumhuriyet Halk Partisi’nin ön seçimini kazanan aday olarak sizlerin güvenini almış bulunuyorum. Bu zafer, birlik ve beraberliğimizin bir sonucudur. Hep birlikte daha güzel günler için çalışmaya devam edeceğiz. Giresun’u ileri taşımak için el birliğiyle, tüm adaylarımızla birlikte çalışacağımız bu süreçte, sizin desteklerinizle daha da güçlenerek yerel seçimi kazanıp, Giresun’umuzu hayal ettiğimiz noktaya kavuşturacağız” dedi.

“31 Mart akşamı hep birlikte halay çekeceğiz”

Fuat Köse, il ve ilçe başkanı ile milletvekillerine önseçimden dolayı gösterdikleri kararlı duruştan dolayı teşekkür ederek, şunları dile getirdi: “Bugün bir yarış değil, bir müsabaka değil, bir aile toplantısı yaptık. Örgüt kendi içinde gerçek yarışa girecek adayını seçti. Bizim yarışımız, koşumuz, kavgamız bundan sonra olacak. 31 Marta kadar tutmadık el, sıkmadık el ve çalmadık kapı bırakmayacağız. 31 Mart gecesi hep beraber belediye binamızın önünde birlikte halay çekeceğiz inşallah.”

Oy sayısı

Bu arada dün gerçekleştirilen ön seçimde 1744 üye oy kullanırken, geçerli 1726 oyun 667’sini Fuat Köse almıştı.

Burak Bektaşoğlu 615 oy alırken, İsmail Öveç 340, Mustafa Cem Akar 75, Umut Elmalı 14, Hasan Akgün 9, Ayşegül Hotmanoğlu 6 oy alarak ön seçimi tamamlamıştı.

[ad_2]

REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.