Isparta’daki Kira Fiyatları Pes Dedirttiyor

Isparta’daki Kira Fiyatları Pes Dedirttiyor
REKLAM ALANI
13.08.2023
39
A+
A-
Google News

[ad_1]

Isparta’daki Kira Fiyatları Pes Dedirttiyor

Sanal bir şekilde fiyatları kat kat artıran art niyetlilere karşı vatandaşlar yasal süreç başlatılmasını istiyorlar. Değerin çok üstünden fiyatlar isteyerek alıcıları zor duruma düşürüyor. Özellikle kira artışlarındaki uçurum pes dedirttiyor.

Hiç bir artı özelliği olmayan mahaller de bile bazı daireler için istenen 16 bin lira üzeri kira fiyatları sosyal medyanın gündemine oturdu.

Isparta kentinde bulunan bazı dairelerin yüksek kira fiyatları, sosyal medyanın gündemine oturdu. Şehirdeki bu özel daireler için talep edilen kira ücretleri, 20 bin liranın üzerine çıkarak vatandaşların dikkatini çekti. İlanlarda yer alan fiyatlar arasında 30 bin lira, 25 bin lira, 23 bin lira ve 17 bin lira gibi dikkat çekici rakamlar yer aldı.

Kent sakinleri ve sosyal medya kullanıcıları, bu yüksek kira bedellerini görünce şaşkınlıklarını gizleyemedi. Özellikle 20 liranın üzerindeki kira fiyatlarının kamuoyunda tartışma konusu haline gelmesiyle, lüks konut piyasasının nasıl bir boyuta ulaştığına dair çeşitli yorumlar yapıldı.

[ad_2]

REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.