Kadıköy’deki patlamada ölen 10 yaşındaki Maryam’la ilgili kahreden ayrıntı | KURUMSALHABER.COM.TR

İstanbul Kadıköy Fikirtepe Mahallesi Erdemler Sokak’ta, geçen pazar günü saat 19.00 sıralarında 3 katlı binanın 2’inci katında patlama meydana …

Kadıköy’deki patlamada ölen 10 yaşındaki Maryam’la ilgili kahreden ayrıntı  | KURUMSALHABER.COM.TR
REKLAM ALANI
12.10.2022
50
A+
A-
Google News

İstanbul Kadıköy Fikirtepe Mahallesi Erdemler Sokak’ta, geçen pazar günü saat 19.00 sıralarında 3 katlı binanın 2’inci katında patlama meydana gelmiş ardından bina alevlere teslim olmuştu. 

Binanın en üst katında Özbekistan uyruklu 10 yaşındaki Maryam Khidivona; babası, babaannesi ve dedesiyle birlikte yaşıyordu. 

Yaşanan patlamada 10 yaşındaki Maryam ve dedesi hayatını kaybederken babası ve babaannesi yaralı olarak hastaneye kaldırıldı. 

“DEDESİYLE BİRLİKTE GELİYORDU”

Maryam Khidivona’nın patlamadan yaklaşık 2 saat önce arkadaşının doğum günü partisine katıldığı daha sonra evine geldiği öğrenildi. Öte yandan küçük kızın 1 yıldır Kadıköy’deki Beşiktaş Futbol Okuluna geldiği ve antrenmanlara katıldığı ortaya çıktı.

Maryam’ın gittiği futbol okulunun sorumlusu Kâni Demircan konuştu. Demircan, “Çok üzgünüz. Meryem o kazada vefat etti. Çok seviyorduk kendisini. 1 seneden beri bu futbol okuluna geliyordu. Dedesiyle birlikte geliyordu buraya. 1 seneden beri burada sessiz sedasız oturuyordu. Biz de içimize aldık. Veliler de çok seviyordu. Bir arkadaşının doğum günü varmış. Doğum gününe gitmiş. Ayrılmış evine geçmiş. 2 saat sonra bu olay gerçekleşmiş. Doğum gününde fotoğrafları var” dedi.

REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.