Mbaye Diagne’den Türk medyasına flaş tepki! | KURUMSALHABER.COM.TR

Sosyal medyada kız kardeşleriyle birlikte fotoğraf paylaşan Mbaye Diagne, fotoğraftaki kişileri eşleri sanan medyaya tepki verdi. Diagne …

Mbaye Diagne’den Türk medyasına flaş tepki!  | KURUMSALHABER.COM.TR
REKLAM ALANI
06.10.2022
50
A+
A-
Google News

Sosyal medyada kız kardeşleriyle birlikte fotoğraf paylaşan Mbaye Diagne, fotoğraftaki kişileri eşleri sanan medyaya tepki verdi. Diagne, fotoğraftaki kişilerin eşleri değil kardeşi olduğunu duyurdu.

Senegalli yıldız, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Selam Türk medyası. Yanımdakiler kız kardeşlerim. Karım değil. Böyle yazanlar avukatımla görüşecek. Anlayın bunu artık cahiller. 3. eşi istediğimi düşünüyorsanız kız kardeşinizi bana verebilirsiniz….tirin gidin şimdi” açıklamasında bulundu.

ÇOK EŞLİ OLDUĞUNU BELİRTMİŞTİ

Daha önce bir Fransız dergisine verdiği röportajdaki sözleriyle gündeme gelen Diagne, çok eşli olduğunu duyurmuştu. Diagne, ”Ben, çok eşli bir insanım ve şu anki eşim Teresa Niutta da bunu biliyor. Zaten düğünümüz, İslami gelenekler çerçevesinde gerçekleşti. Kendisi, Senegalli başka eşlerimin olacağını biliyor. Bu, çok açık bir gerçek. Buna karşın Soumboulou veya başka birinden beni beklemesini istemedim. Zira beni kısıtlamalarını arzu etmem” sözlerini kullanmıştı.

REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.