Naim Makas ; ” Ak Parti 22 Yaşında, Bir Olduk, İri Olduk, Diri Olduk, 22 Olduk”

Naim Makas ; ” Ak Parti 22 Yaşında, Bir Olduk, İri Olduk, Diri Olduk, 22 Olduk”
REKLAM ALANI
14.08.2023
31
A+
A-
Google News

[ad_1]

Naim Makas ; ” Ak Parti 22 Yaşında, Bir Olduk, İri Olduk, Diri Olduk, 22 Olduk”

AK Parti Çanakkale İl Başkanı Naim Makas, AK Parti’nin 22. kuruluş yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

BİROL GÜNGÖRDÜ / BHA  – ÇANAKKALE

Makas mesajında şunları ifade etti ; ”

“Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde, ‘Büyük ve Güçlü Türkiye’ şiarıyla 14 Ağustos 2001 yılında çıkılan bu kutlu yolculuğun 22. yılına ulaşmanın onurunu ve gururunu yaşıyoruz. Millete hizmet yolunda 22 yaşına giren partimize derinden bağlı teşkilatımızla, gece gündüz demeden ilk günkü heyecanımız ve inancımızla faaliyetlerimize devam ediyoruz.

Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde, milletimizin refahı için 2023, 2053 ve 2071 hedefleri doğrultusunda birçok alanda icraatlar ve eşsiz yatırımlar yapılmıştır. 2023 hedeflerimizi nasıl gerçekleştirdiysek 2053 ve 2071 hedeflerimize de dünyanın en güçlü kadroları olan AK kadrolarımızla birlik, beraberlik ve kardeşlik ruhuyla inandığımız yolda yürümeye devam ediyoruz, edeceğiz.

Aziz milletimizin teveccühü ve tartışılmaz takdirine mazhar olmuş, geleceğimizin teminatı AK Parti’mizin 22. yılını tebrik eder, ülkemize ve milletimize hayırlı, uğurlu olmasını dileriz. Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde kurulduğu günden bu yana 22 yıldır davamıza omuz veren ve bu yolda bizimle canla başla yürüyen AK ailemizin tüm fertlerine şükranlarımızı sunuyor, ahirete irtihal eden dava arkadaşlarımızı da rahmet ve minnetle anıyoruz.”

[ad_2]

REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.