Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nden Baba Çocuk Kampı

Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nden Baba Çocuk Kampı
REKLAM ALANI
14.08.2023
30
A+
A-
Google News

[ad_1]

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından yürütülen Macera Park projesinde, farklı kuşakların bir araya geldiği baba-çocuk kampında dördüncü hafta geride kaldı.

featured

Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nden Baba Çocuk Kampı

SAKARYA – BHA

Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nin ilgiyle takip edilen projesi baba-çocuk kampında dördüncü hafta geride kaldı. Yaşayarak Öğrenme Macera Parkı’nda farklı kuşakların bir araya geldiği baba-çocuk kamplarına dört haftada toplam 800 kişilik kamp kuruldu. Babaların çocuklarıyla güzel bir hafta sonu geçirdiği baba-çocuk kampları dört hafta daha devam edecek.

Babalar ve Çocukları Keyifli Vakit Geçirdi

Baba-çocuk kampı dördüncü haftasını geride bıraktı. dört haftada toplam 800 kişilik kampın kurulduğu Macera Park’ta her hafta babalar ve çocuklar birlikte eğlence dolu vakit geçirdi. Babalarıyla birlikte kamp çadırı kurmayı, kamp ateşi yakmayı, kamp kuralları gibi birçok bilgiyi öğrenen çocuklar Macera Park’ın mini golf, langırt, satranç ve dart gibi oyun gruplarında keyifli zaman geçirdiler. Çocuklar kamp ateşini yaktıktan sonra sinema etkinliğinde buluştu. Ayrıca masal dinletileri, kamp oyunları gibi birçok farklı etkinliğe sahne olan kampın sabahında ise Macera Park’ın eşsiz doğasında yürüyüş yapan babalar ve çocukları eşsiz bir hafta sonu geçirdi. Kampın son bölümünde ise çocukların heyecanla beklediği parkur tırmanışı ve zipline etkinliği yapıldı.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nden Baba Çocuk Kampı

[ad_2]

REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.